Vase hodnoceni: 4.8
Hodnocení: 4.3 - 18 hlasů

WALMART slevový kód a kupóny

Níže naleznete 11 platných kupónových kódů a propagačních akcí, které budou fungovat pro WALMART v červnu 2024

Walmart je jedno z největších online nákupních center na světě, které může úspěšně využít jeden z těchto slevových kódů za nízkou cenu. Walmart je skvělé online nákupní centrum s produkty seřazenými do kategorií: Elektronika a kancelářské filmy, Hudba a knihy, Domácnost, Nábytek, Spotřebiče, Domácí kutily a terasy, Oblečení, Obuv a šperky, Miminka a batolata, Hračky a videohry, Jídlo, Domácnost a domácí mazlíčci, Farmacie, Zdraví a krása, Sport, Fitness a outdoor, Auto a pneumatiky, Foto, Dárky, Personalizovaný obchod, Šití, Řemesla a potřeby pro párty. Toto jsou hlavní kategorie, kde kupóny Walmart úspěšně fungují pro získání slevy.

Produkty prodávané v tomto obchodě jsou dodávány primárně do USA (existují také fyzické maloobchodní prodejny Walmart), ale online nakupující mohou těžit z mezinárodního doručení, pokud nevyužívají globální webové stránky Walmart. Věnováno následujícím zemím a regionům: Argentina, Brazílie, Kanada, Střední Amerika, Chile, Čína, Japonsko, Mexiko, Portoriko a Spojené království. Kód kupónu Walmart lze použít pro každý obchod zvlášť.

Zásady vrácení produktu jsou 90 dní od data, kdy byl zakoupen online, a není ovlivněno tím, zda byl použit nebo nepoužit slevový kód Walmart. Kromě toho lze pro tento obchod a produkty, které jsou již nízké v jiných nabídkách Walmartu, použít kupón Walmart.

...Přečtěte si více